BRAMY GARAŻOWE


bramauchylna.jpg

Bramy garażowe uchylne
Uchylne bramy garażowe to połączenie klasycznej prostoty działania z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Produkowane w każdym niemal rozmiarze i w różnych standardach wyposażenia, stanowią najbardziej popularne rozwiązanie problemów bezpieczeństwa przydomowych garaży.
Jedną z głównych zalet bram uchylnych jest możliwość montażu w otworach o bokach licujących się ze ścianami i nadprożem licującym się z sufitem zamykanego pomieszczenia, (montaż w otworze). W wielu przypadkach jest to jedyny typ bramy garażowej pozwalający na zamknięcie garażu bez konieczności wykonywania kosztownych i uciążliwych przeróbek.
bramysegment.jpg

Bramy garażowe segmentowe
Bramy segmentowe idealne rozwiązanie do ogrzewanych garaży. Zastosowany panel o grubości 40 mm jest wypełniony pianką poliuretanową, posiada też uszczelnienia międzysegmentowe. Brama jest wyposażona w uszczelki na całym obwodzie, przy czym uszczelka dolna o budowie komorowej zapewnia idealne przyleganie do posadzki niwelując drobne nierówności podłoża.
Kształt panela eliminuje możliwość zakleszczenia palców między segmentami.
Prowadnice oraz wszystkie elementy konstrukcyjne bramy wykonane są z blachy ocynkowanej, natomiast poszycie jest dodatkowo pokryte warstwą organiczną.
 Skontaktuj się z nami

 mapa.gifSiedziba firmy:
ul. Nadrzeczna 3a
ul. Ciechanowiecka 19D
17- 300 Siemiatycze
contact.gifKontakt:
9.00 - 17.00 (pon.-pt.)
9.00 - 14.00 (sob.)
tel./fax 85 656 15 05
tel. 85 655 66 55
biuro@e-rachtan.pl
 Współpraca

 polskone.jpgdre.jpg 
 kmtstal.jpggerda.jpg 
sokolka.jpginvado.jpg
vox.jpgtarkett.jpg
aluplast.jpgrehau.jpg
brugmann.jpgkronooriginal.jpg
centurion.jpgclassen.jpg
stalprodukt.jpgpolskieokna.jpg
porta.jpglegbud.jpg
 
 
Copyright © 2010 - 2012 P.H.U. "RACHTAN" Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt strony Pikaska